Julita Laskowska-Wilanoska

Właścicielka

Mistrz Kosmetyki, mgr inż. biotechnolog, zajmuje się wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi, dekoltu i ciała, manicurem, pedicurem, stylizacją paznokci oraz wizażem. Ukończyła kurs wizażu w renomowanej szkole Jolanty Wagner. Wprowadza do swojej praktyki różne metody pielęgnacji, między innymi ultradźwięki i mikrodermabrazję. Od wielu lat prowadzi szkolenia firmowe dla kosmetyczek i uczennic szkół kosmetycznych. Współpracowała z czasopismami branżowymi, między innymi “Cabines”.

Wojciech Wilanoski

Właściciel

Współwłaściciel firmy. Zajmuje się przekłuwaniem całego ciała (body piercing), a także marketingiem, reklamą i zapewnieniem miłej atmosfery w gabinecie. Jest instruktorem body piercingu prowadzącym kursy w szkołach kosmetycznych w całej Polsce.

Karolina Pikus

Stylistka rzęs i paznokci

Najmłodszy stażem członek zespołu. Od sierpnia 2017 roku zajmuje się w naszym salonie stylizacją paznokci – zwłaszcza metodą żelową i przedłużaniem paznokci na formie, ale nie obcy jej jest również manicure hybrydowy. Karolina jest także stylistką rzęs – pracuje metodami 1:1 oraz na lekkich objętościach, dzięki czemu jest w stanie podarować piękne spojrzenie każdej Klientce.